O mnie

Kilka słów o mnie

Mam na imię Ewelina i chciałabym Cię zaprosić do mojego świata robótek wykonywanych na drutach.

Dzierganiem na drutach zajmuję się od dekady. Podczas urlopu macierzyńskiego w 2020 roku postanowiłam założyć konto edukacyjne w serwisie YouTube i umieszczać na nim tutoriale dziewiarskie. Znajdziesz tam już blisko 200 filmów z instrukcjami różnych technik dziewiarskich wykonywanych drutami oraz kilka tutoriali na dzierganie czapek i kominów. Wszystkie te informacje oraz wzory na części garderoby już przeze mnie stworzone będę starała się umieszczać stopniowo na blogu aby wiedza którą przekazuję w różnych miejscach, w sieci była zgromadzona i łatwo dostępna w jednym miejscu.

Oprócz filmów instruktażowych tworzę również podcast, który nazwałam “Wydziergane”. Znajdziesz w nim informacje na temat projektów, które wykonałam na drutach. Dowiesz się o moich odczuciach odnośnie trudności wykonania danej rzeczy, rodzaju wykorzystanej wełny, miejsca gdzie wełnę nabyłam oraz informacji na temat autora wzoru. Esencja, którą będę Cię chciała przekonać do wyciągnięcia drutów i wspólnego dziergania.

Dlaczego nazwałam kanał na YouTube a potem resztę moich miejsca w Internecie Pink Yarn Maniac? Ponieważ uwielbiam kolor różowy i wszystkie jego odcienie. Sama próbuję farbować wełnę. Kilka projektów, które zobaczysz w podcaście jest dzierganych wełną którą sama przygotowałam.

Oto czapki i kominy które zaprojektowałam. Mam nadzieję, że niebawem kolekcja wzorów przygotowanych przez ze mnie będzie okazalsza.